image_pdf
  • Nová posila

    Autodoprava Andrej Fiala sa rozšírila. Do nášho vozového parku pribudol tento fešák. Nová posila IVECO má šesťmetrovú korbu, takže odvezie výnimočne až 8 metrový náklad. Šírka nákladu môže byť až 2,2 metra. K tomuto pracantovi sme si zaobstarali aj kryciu plachtu 2 x 6 m, aby mohol prepravovať aj v nepriaznivejšom počasí. Toto auto zvládne aj odťah ťažkej dodávky do hmotnosti 3500 kg.

  • Cortenové kvetináče

    Prevoz rôznych výrobkov z kovu je bežnou súčasťou našej práce. Výrobky mávajú rôzne spôsoby úprav proti korózii. Cortenová oceľ je menej bežná ako rôzne povrchové úpravy – nátery, práškovanie, či zinkovanie. Cortenové kvetináče, ktoré sme viezli vyzerajú zaujímavo – akoby už boli hrdzavé. A oni aj sú, ale inou hrdzou. Vďaka unikátnemu zloženiu vytvárajú na povrchu súvislú vrstvičku, ktorá chráni materiál pred ďalším hrdzavením. Kvetináče, ktoré vidíte na obrázku tak zostanú takéto už takmer navždy. Výrobe rôznych výrobkov z cortenu sa venuje firma http://www.foxysteel.sk. Na stránkach tohto výrobcu sa dočítate množstvo zaujímavých informácii o tomto materiáli.

  • Preprava kulís

    Okrem bežného nákladu sa príležitostne vyskytne objednávka na prepravu kulís pre nejaké zaujímavé podujatie, či priamo v Trnave – vianočné trhy alebo v blízkom okolí – Lestival v Dolnej Krupej. Preprava kulís je služba, ktorú vykonávame veľmi radi, pretože máme príležitosť byť súčasťou tej čarovnej atmosféry, ktorú podobné akcie so sebou prinášajú. Preprava materiálu pre vianočné stánky Vianočné sviatky v centre mesta sú vždy čarovné a krásne. Prekrásne stánky rozvoniavajú dobrotami, všade svietia kúzelné svetielka, hrá pohodová hudba. Atmosféra, ktorú si nenecháme ujsť. Pri príprave toho všetkého je tiež nevyhnutná autodoprava. Stánky treba previezť z ich stanovišťa a poskladať na mieste do ich tak dobre známej podoby. Vždy je nám…