Autodoprava

Autodoprava Andrej Fiala pôsobí v oblasti prepravy už takmer 20 rokov. Môžeme sa teda právom označiť za rokmi overeného dodávateľa služby. Svedčí o tom množstvo malých aj väčších firiem, s ktorými dlhodobo spolupracujeme pri preprave ich hotových výrobkov, či dovoze potrebného materiálu.

Autodoprava Andrej Fiala preprava schodov
Preprava schodov

Výhody, pre ktoré sa oplatí vybrať si práve naše služby:

Flexibilita a individuálny prístup

Potrebujete zariadiť prevoz materiálu najlepšie hneď? U nás nie je ničím výnimočným dohodnúť si prepravu a ešte v ten istý deň ju mať zrealizovanú.

Okrem časovej flexibility sa môžeme pochváliť aj priestorovou flexibilitou. Naše autá sa dostanú aj na miesta, kam by sa nákladné auto nezmestilo. Podchody, nízke brány, úzke cesty – všade kam sa dostanete s väčším osobným autom, ale nákladným vozidlom už nie – všade tam môžeme doviezť Váš náklad.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Osobný ústretový prístup je samozrejmosťou. Vy nám povedzte čo presne a kam potrebujete previezť, spoločne dohodneme voľný termín a cenu tak, aby vyhovovali obom stranám. Dohodneme všetky podrobnosti a vy sa môžete spoľahnúť na bezproblémovú realizáciu.

Výber z niektorých zaujímavých realizovaných prepráv si môžete pozrieť na http://www.afiala.sk

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečné uchytenie nákladu je základom. Keď prenecháte prevoz svojho nákladu na Autodopravu Andrej Fiala, nemusíte sa obávať žiadneho poškodenia počas jazdy.

Autodoprava Andrej Fiala schodové dielce
Prevoz schodových dielcov

Pri nakladaní vždy dbáme na správne uchytenie a rozloženie na ložnej ploche. Náklad sa tak za jazdy neposúva a nehrozí jeho poškodenie.

Pohodlné nakladanie a vykladanie

Či máte váš materiál umiestnený na paletách alebo nie, nakladanie a vykladanie uľahčuje nízka korba bez bočníc, vďaka čomu je náklad prístupný z každej strany.

Autodoprava Andrej Fiala nakládka/vykládka
Nakládka/vykládka

Dlhoročné skúsenosti s prepravou rôznorodého materiálu

Za dobu našej pôsobnosti sme prepravili náklad rôzneho typu. Najčastejšie prepravujeme stavebný materiál a nábytok. Okrem toho prepravujeme aj rôzne iné náklady. O niektorých píšeme na úvodnej stránke http://www.afiala.sk.

  • Prepravujeme veľké spotrebiče, ako sú chladničky, práčky, televízory a podobne.
  • Viezli sme aj umelecké diela – obrazy a sochy na výstavu.
  • K zaujímostiam patrí aj preprava balíkov slamy.
  • Prevážame tovar zo záhradných centier – balíky zeminy, hnojiva, veľké kvetináče či celé vzrastlé stromy.
  • Zopárkrát sme realizovali aj odťah pokazeného auta. Naše ceny sú pri tejto službe zlomkom cien bežných odťahových služieb.

Kontakt

Preferovanou možnosťou kontaktovania našej firmy je telefonický kontakt. Telefonicky vieme dohodnúť prepravu najrýchlejšie, vieme sa dohodnúť na individuálnych požiadavkach a podobne.

V pracovných dňoch v čase od 8:00 do 16:00 volajte +421 905 928 935.

Ak preferujete e-mailový kontakt, píšte kedykoľvek na andrejfialka@gmail.com.