Preprava nábytku

Preprava nábytku je služba, ktorej sa venujeme už naozaj veľmi dlho. Takouto vizitkou sme sa prezentovali už pred mnohými rokmi na rôznych inzertných portáloch.

Preprava nábytku
Historická vizitka

Poďme ale k súčasnosti. Čomu sa venujeme v oblasti prepravy nábytku dnes?

Preprava nového nábytku

Kupujete novú sedačku, skriňovú zostavu, postele, matrace? Obchod s nábytkom Vám iste ponúkne aj dopravu. Musíte ale pár dní počkať a cena Vás nepoteší. Ak zavoláte 0905 928 935, je veľmi pravdepodobné, že svoj nový nábytok budete mať doma už dnes, prípadne zajtra, ak je tovar na sklade v obchode. Nábytok dovážame aj z Bratislavy, kde ho klient kúpi o toľko lacnejšie, že aj s cenou dopravy celkovo ušetrí.

Preprava nábytku na väčšie vzdialenosti

Občas sa stáva, že nám zavolá človek, ktorý chce presťahovať jednu komodu cez celé Slovensko. Na prvý pohľad sa to môže zdať neefektívne. Cena dopravy v takomto prípade nie je zanedbateľná, takže kúpa nábytku z opačnej strany Slovenska môže vyjsť spolu s dopravou drahšie než kúpa toho istého nábytku v mieste bydliska.

Čo ak sa ale takýto vzácny kus inde jednoducho nevyskytuje? Môže ísť o niečo, čo má pre Vás citovú hodnotu alebo ste si vyhliadli krásny kus na bazáre. K cene takéhoto nábytku (a môže ísť samozrejme aj o čokoľvek iné, čo si kupujete od niekoho, kto býva ďaleko od Vás) si treba pripočítať cenu dopravy, aby ste sa vedeli rozhodnúť, či danú vec kúpite.

Výber z niektorých zaujímavých realizovaných prepráv si môžete pozrieť na http://www.afiala.sk.

Preprava pri sťahovaní

Sťahujete sa do nového? Či potrebujete presťahovať kanceláriu alebo celú firmu? Máte už všetko pobalené a nachystané na odvoz a nie je toho práve málo? Svojím autom by ste sa museli otočiť veľakrát alebo možno si chcete vziať so sebou aj nábytok?

Sťahovanie je proces, ktorý sa bez autodopravy realizuje naozaj ťažko. Pokiaľ nechcete platiť veľkú sumu firme, ktorá Vás kompletne presťahuje, pretože balenie, nakladanie a vykladanie si viete zariadiť po svojom, volajte 0905 928 935.

U nás platíte iba za prevoz, nezáleží na tom, koľko vecí naložíte. Dôležité je iba mať pár ľudí schopných promptne všetko naložiť a v cieľovom mieste zasa vyložiť. Ak by nakladanie/vykladanie trvalo dlhšie, vieme sa dohodnúť na cene stojného.