Stavebný materiál

Naša firma sa v súčasnosti najviac zameriava na rozvoz rôzneho materiálu na stavby. Stavebný materiál rozvážame najmä v okolí Trnavy.

Staviate dom? Prerábate byt? Alebo si dostavujete prístrešok, či terasu? Budujete bazén?

To všetko sa nezaobíde bez množstva materiálu, ktorý si len tak v osobnom aute neodveziete. Hobby obchody Vám ponúkajú prívesný vozík alebo dodávku na požičanie. Počkajte a zamyslite sa. Máte vôbec ťažné zariadenie? A ak áno, zmestí sa doň celý nákup? Máte ho ako bezpečne uchytiť? Zapožičanie vozidla so sebou nesie viacero nepríjemností. Musíte zaplatiť zálohu pre prípad, že by ste niečo poškodili, cestu musíte absolvovať ešte jedenkrát navyše, pretože vozík alebo dodávku musíte vrátiť späť do predajne. Nebolo by pohodlnejšie a bezpečnejšie nechať prevoz svojho stavebného materiálu na odborníkov, ktorí vám dovezú, čo potrebujete za porovnateľnú cenu ako by Vás vyšiel nájom vozidla?

Stavebný materiál prevážame v okolí Trnavy už skoro 20 rokov, takže máme prehľad aj o tom, čo a kde sa dá kúpiť.

Ak máte vybraný materiál v akýchkoľvek stavebninách, či inom obchode, prípadne nakupujete u súkromníka to, čo jemu zvýšilo a potrebujete to už len doviezť, volajte 0905 928 935.

Ak viete, čo potrebujete, ale neviete, kde v okolí sa to dá kúpiť a chcete si to nechať aj doviezť, volajte 0905 928 935.

Stavebný materiál, ktorý rozvážame najčastejšie:

Kovový materiál – karisiete, roxory, betonky, lešenie, ipe, ha, up, trubky, jokle, plechy, schody, zábradlia, brány, plotové diely, dĺžky 6m,…

Drevený materiál – laty, fošne, hranoly, osb dosky, dĺžky 6m, palety, boxy,…

Sypký materiál – cement v mechoch, lepidlo v mechoch, omietky v mechoch, na palete, …

Izolácie – polystyrén, lexan, vlakový plech, krytiny na prístrešky, pergoly, záhradné chatky (dovezem aj zložené), …

Prevezieme všetko potrebné od základov domu až po strešné laty. Od hrubej stavby – betónky až po materiál na dokončovacie práce – dlažby či obklady.

Prevážame naozaj rôznorodý stavebný materiál. Zopár príkladov nájdete na http://www.afiala.sk

Ak sa ešte len chystáte stavať alebo prerábať a potrebujete pomôcť s vybavením stavebného povolenia, odporúčame túto firmu: http://www.stavebka.sk

Stavebný materiál- PUR panely
Prevoz PUR panelov